Chinese Kitchen - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze tříválcového automatu Chinese Kitchen

Vydejte se na gastronomické dobrodružství s online výherním automatem "Chinese Kitchen". Tato hra přináší autentické čínské kulinářské zážitky s barevnými symboly asijských jídel. Užijte si plynulé animace, tradiční hudbu a šanci na skvělé výhry. Skvěle zpracovaná grafika a jednoduché ovládání zaručují zábavu pro všechny hráče. Připravte se vařit a vyhrávat v "Chinese Kitchen"!

Chinese Kitchen Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 8
Počet válců 3
Počet řad 3
RTP 97 %
Min. sázka 4,8 Kč
Max. sázka 240 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil, Aplikace
Téma Zvířata, Jídlo
Speciální vlastnosti Automatická hra

Hra a ovládání výherního automatu Chinese Kitchen

Chcete-li hrát online automat Chinese Kitchen od Playtech, vyberte sázku kliknutím na '+' nebo '-' tlačítka. Stiskněte 'Spin' pro roztočení válců. Výhry spočívají v kombinacích tří identických symbolů na jedné z osmi výherních linií zleva doprava. Symboly výhry se znázorňují přímo na herním poli. Symbol kraba funguje jako Wild a pomáhá vytvářet výherní kombinace.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Chinese Kitchen

Chinese-Kitchen-uvodni

Hra Chinese Kitchen od Playtech je poutavá online výherní hra s asijskou kulinářskou tématikou. Grafika je veselá a plná barev, což doplňuje celkový zážitek. Přes menší výplatní možnosti a jednodušší bonusové funkce, hra přináší příjemnou atmosféru a solidní zábavu.

Hrát