Fa Fa Babies - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze na pětiválcový slot Fa Fa Babies

Zažijte nezapomenutelné dobrodružství s online slotem "Fa Fa Babies"! Tento živý a barevný automat Vás přenese do světa roztomilých miminek přinášejících nejen radost, ale i bohaté výhry. S překrásnou grafikou, zábavnými bonusovými funkcemi a velkorysými výherními kombinacemi je "Fa Fa Babies" ideální volbou pro všechny hráče hledající skvělou online zábavu!

Fa Fa Babies Informace o hře
Výrobce Red Tiger
Typ Výherní automat
Výherní linie 20
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 91 - 96 %
Min. sázka 2 Kč
Max. sázka 200 Kč
Max. výhra 377 600 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Orient
Speciální vlastnosti Freespiny, Wild, Automatická hra

Ovládání a hra na slotu Fa Fa Babies

Fa Fa Babies od Red Tiger má 5 válců a 3 řady, s 20 výherními liniemi. Stiskem tlačítka "Spin" roztočíte válce, tlačítko "Auto" umožňuje automatické hraní. Symboly jako mince a draci přinášejí výhry. Wild symbol nahradí ostatní pro vytvoření výherní kombinace. Scatter aktivuje Free Spins s násobiteli. Nastavte sázku pomocí "+" a "-" tlačítek před každým kolem.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Fa Fa Babies

Fa Fa Babies uvodni

Fa Fa Babies od Red Tiger je zábavná online slotová hra s asijskou tématikou. Barevná grafika, živá hudba a atraktivní bonusové funkce přitáhnou nejen nové hráče. Hra nabízí šanci na vysoké výhry a absolutní vizuální potěšení. Skvělá volba pro milovníky slotů. Doporučujeme vyzkoušet!

Hrát