Flaming Fox - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Flaming Fox – recenze online výherního automatu

Flaming Fox je vzrušující online automat, kde hráči zažijí ohnivou akci s nezkrotným lišákem. Hra nabízí úchvatnou grafiku, dynamické animace a ohromující výhry. Roztočte válce, aktivujte speciální funkce a zažijte napětí v každém spinu. Flaming Fox přináší adrenalinový zážitek, který vás zaručeně pohltí.

Flaming Fox Informace o hře
Výrobce Red Tiger
Typ Výherní automat
Výherní linie 10
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 91 - 96 %
Min. sázka 2 Kč
Max. sázka 120 Kč
Max. výhra 399 960 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Orient
Speciální vlastnosti Freespiny, Wild, Automatická hra

Hraní online slotu Flaming Fox

Chcete-li hrát Flaming Fox od Red Tiger, nastavte sázku pomocí tlačítek + a - pod válci. Stiskněte tlačítko spin pro roztočení válců. Hledejte shodné symboly na výherních liniích zleva doprava. Speciální symbol „Wild“ nahrazuje jiné symboly a „Free Spins“ aktivuje volné otáčky. Výhry se automaticky přičítají k vašemu zůstatku.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Flaming Fox

Flaming Fox uvodni

Flaming Fox od Red Tiger je skvělý online slot s úžasnou grafikou a dynamickým gameplayem. Fox Wild symboly a multiplikátory přinášejí napětí do každého spinu. Hra nabízí nejen vizuální zážitek, ale i možnost velkých výher díky volným otočkám. Perfektní volba pro fanoušky akčních automatů.

Hrát