Fortuna Bet - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Výherní automat Fortuna Bet – recenze

Fortuna Bet je vzrušující online slot hra plná štěstí a napětí! Vstupte do světa antické mytologie a zatočte válci plnými symbolů bohyně Fortuny. Užijte si úžasnou grafiku, bonusové kolo a šanci na velké výhry. S každým zatočením cítíte přízeň bohů, kteří mohou změnit vaše štěstí. Připojte se k dobrodružství a zkuste své štěstí s Fortuna Bet!

Fortuna Bet Informace o hře
Výrobce Casimi Gaming
Typ Výherní automat
Výherní linie 7
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 92 - 96 %
Min. sázka 4 Kč
Max. sázka 1 000 Kč
Max. výhra 480 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil, Aplikace
Téma Sport
Speciální vlastnosti Freespiny, Wild, Automatická hra

Jak se hraje automat Fortuna Bet?

Na začátku hry zvolte sázku pomocí tlačítek + a -. Poté stiskněte tlačítko „Spin“ pro roztočení válců. Hrajete-li s maximální sázkou, použijte tlačítko „Max Bet“. Symboly na válcích zahrnují divoký symbol „Wild“, který nahrazuje ostatní symboly, a scatter symbol „Bonus“ pro volná zatočení. Výhry se vyplácí za shodné symboly na výherních liniích. V horní části obrazovky vidíte aktuální zůstatek a poslední výhru.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Fortuna Bet

Fortuna Bet uvodni

Fortuna Bet od Casimi Gaming nabízí zážitek plný vzrušení s bohatou grafikou a plynulou hratelností. Bonusové prvky a různé výherní linie přidávají na zábavě a napětí. Online slot má intuitivní rozhraní, které je ideální pro jakékoliv zařízení. Skvěle se hodí pro hráče hledající něco nového a vzrušujícího.

Hrát