Super Sázka - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze a zkušenosti s hrou na automatu Super Sázka

Připravte se na vzrušující zábavu se Super Sázka, jedinečnou online slot hrou! Prožijte nezapomenutelné chvíle plné skvělých výher, bonusů a překvapení. Vysoké kvalitní grafiky a strhující zvukové efekty vám zajistí maximální herní zážitek. Vyzkoušejte své štěstí hned teď a stoupejte k nebeským jackpotům!

Super Sázka Informace o hře
Výrobce Casimi Gaming
Typ Výherní automat
Výherní linie 7
Počet válců 3
Počet řad 3
RTP 92 - 96 %
Min. sázka 1 Kč
Max. sázka 750 Kč
Max. výhra 450 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Ovoce
Speciální vlastnosti Wild, Automatická hra

Jak na online výherní automat Super Sázka?

Super Sázka od Casimi Gaming je online výherní automat s pěti válci a dvaceti výherními liniemi. K hraní vyberte sázku pomocí tlačítek + a -. Potom stiskněte tlačítko "Spin" pro roztočení válců. Symboly Wild nahrazují všechny ostatní symboly kromě Scatter. Tři a více symbolů Scatter aktivují roztočení zdarma. Výhry se počítají zleva doprava. Výherní kombinace a hodnoty lze najít v tabulce výher, kterou otevřete tlačítkem "i".

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Super Sázka

Super-Sazka-uvodni

Super Sázka od Casimi Gaming nabízí poutavý herní zážitek s jednoduchým ovládáním a přitažlivou grafikou. Příležitost na skvělé výhry spolu s výjimečnými bonusovými funkcemi činí tuto online hru ideální volbou pro milovníky slotů. Oceníte atraktivní design a plynulou hratelnost.

Hrát