Pirátská plavba - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Popis pětiválcového slotu Pirátská plavba

Vydejte se na dobrodružnou cestu s online hrou Pirátská plavba, kde se stanete neohroženým kapitánem pirátské lodi! S pestrobarevnou grafikou, napínavými bonusovými koly a šancí na skvělé výhry vám tento automat přinese vzrušení a zábavu. Hrajte nyní a objevte poklady skryté v hlubinách oceánu!

Pirátská plavba Informace o hře
Výrobce Synot
Typ Výherní automat
Výherní linie 5
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 95 %
Min. sázka 1 Kč
Max. sázka 1 000 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Ovoce, Piráti
Speciální vlastnosti Wild, Jackpot, Automatická hra

Ovládání a hra na automatu Pirátská plavba

Pirátská plavba od Synotu je online výherní automat s 5 válci a 9 výherními liniemi. K hraní stačí zvolit hodnotu sázky a kliknout na tlačítko "Start". Kombinace tří a více shodných symbolů na aktivní výherní linii přináší výhru. Wild symbol nahrazuje ostatní symboly a Scatter spouští bonusovou hru s volnými točeními. K dispozici je funkce Gamble pro zdvojnásobení výhry.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Pirátská plavba

Pirátská plavba

Online hra Pirátská plavba od výrobce Synot nabízí vzrušující dobrodružství na rozbouřeném moři, kde můžete zažít pirátskou atmosféru a získat atraktivní výhry. Hra vyniká kvalitní grafikou a zajímavými bonusovými funkcemi, které zaručují zábavu pro všechny fanoušky automatových her.

Hrát