Frog's Gift - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze a zkušenosti s hrou na automatu Frog's Gift

Vstupte do kouzelného světa Frog's Gift, online výherního automatu plného zelených žabek a zářivých pokladů. Těšte se na úžasnou grafiku, napínavé bonusové hry a šanci získat velké výhry s každým otočením! Ponořte se do herní zábavy a objevte, jaké dary má pro vás kouzelná žába připravené. Hrajte teď a nechte štěstí pracovat ve váš prospěch!

Frog's Gift Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 20
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 97 %
Min. sázka 6 Kč
Max. sázka 240 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Zvířata
Speciální vlastnosti Wild, Scatter, Automatická hra

Jak na výherní automat Frog's Gift?

Chcete-li hrát Frog's Gift od Playtech, nejdříve nastavte svůj vklad pomocí tlačítek +/- pro úpravu sázky. Otáčejte válci stisknutím tlačítka Spin. Symboly jako žába, květiny a karty přinášejí výhry podle výherní tabulky. Tři nebo více scatter symbolů aktivují bonusová kola. Divoký symbol nahrazuje ostatní symboly kromě scatteru pro vyšší výhry. Automatické přehrávání můžete aktivovat tlačítkem Autoplay pro nepřetržité točení.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Frog's Gift

Frog-s-Gift-uvodni

Frog's Gift od Playtech je poutavá online výherní hra s skvělou grafikou a zábavnými bonusovými funkcemi. Příjemná hudba a zajímavé animace dodávají hře unikátní atmosféru. S možností velkých výher a snadným ovládáním se stává skvělou volbou pro hráče hledající zábavu a vzrušení.

Hrát