Bee Frenzy - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Popis pětiválcového slotu Bee Frenzy

Objevte vzrušení v online slotové hře "Bee Frenzy"! Připravte se na bláznivé dobrodružství s roztomilými včelkami a šťavnatými bonusy. Tato hra nabízí skvělou grafiku, pohlcující zvukové efekty a šanci vyhrát úžasné ceny. Neváhejte a pusťte se do Bee Frenzy ještě dnes – zábava a výhry čekají!

Bee Frenzy Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 10
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 96 %
Min. sázka 3 Kč
Max. sázka 24 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Zvířata
Speciální vlastnosti Freespiny, Automatická hra

Ovládání výherního automatu Bee Frenzy

Bee Frenzy od Playtech je jednoduchá hra na online automatech. K zahájení otočení stiskněte tlačítko "Spin". Slaďte 3 nebo více symbolů na sousedních válcích zleva doprava pro výhru. Symbol "Divoký" nahrazuje ostatní pro tvoření výherních kombinací. Získejte scatter symboly pro spuštění otočení zdarma. Jackpot se vyhrává vytočením specifické kombinace symbolů.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Bee Frenzy

Bee-Frenzy-uvodni

Bee Frenzy od Playtech je fascinující online výherní automat plný zábavy a barevných animací. Skvělé bonusové funkce a poutavé motivy včel dělají hraní vzrušujícím. Grafika a zvukový doprovod jsou na vysoké úrovni, což podtrhuje celkový herní zážitek. Perfektní volba pro milovníky tematických slotů.

Hrát