Ocean Hunter - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Popis pětiválcového slotu Ocean Hunter

Moderní online výherní automaty reprezentuje výherní slot Ocean Hunter, který vás pobaví v tématu se symboly mořského světa. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly a dokonce výhry i násobí. Automat Ocean Hunter má tři hrací řady a pět válců na kterých je 20 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 0,2 a maximum je 1000 Kč. Když v herním poli zastavíte tři symboly Bonus, vyhráváte 15 free-spinů.

Ocean Hunter Informace o hře
Výrobce iSoftbet
Typ Výherní automat
Výherní linie 20
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 96 %
Min. sázka 0,2 Kč
Max. sázka 1 000 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Moře

Ovládání online automatu Ocean Hunter

Výhry na výherním automatu Ocean Hunter vám mohou přinést také bonusové smyboly Bonus a Wild. Autospin jako klasická funkce vám i u online výherního automatu Ocean Hunter umožní využít rozpětí sázek od 0,2 až do 1000 Kč na otočku. Výherních možností na online automatu Ocean Hunter je celkem 20 a to na pěti válcích a třech herních řadách.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Ocean Hunter

Ocean Hunter uvodni

Online slot hra Ocean Hunter od iSoftbet je neuvěřitelně podmanivá a chytlavá hra, která vás zavede do kouzelného podmořského světa. Tento automat s 5 válci a 20 výherními liniemi nabízí skvělou grafiku, poutavé animace a vynikající zvukové efekty, které dokonale doplňují celkovou atmosféru hry. Téma oceánského lovu je skvěle zpracováno a hra obsahuje řadu bonusů a speciálních symbolů, které zvyšují vaše šance na výhru. Její slušný návrat pro hráče (RTP) a možnost velkých výher dělají z Ocean Hunter skvělou volbu pro milovníky automatů na internetu.

Hrát