Luminous Life - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Automat Luminous Life – recenze online slotu

Zažijte skvělou zábavu s online výherním automatem Luminous Life! Tento fascinující slot vás zavede do oslnivého světa plného barevných světel a nečekaných výher. Užijte si luxusní grafiku a napínavé bonusové hry, které vám přinesou vzrušení a šance na velké výhry. Připravte se na nezapomenutelné herní dobrodružství!

Luminous Life Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 243
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 94 %
Min. sázka 0,2 Kč
Max. sázka 300 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Moře
Speciální vlastnosti Freespiny, Wild, Automatická hra

Jak se hraje automat Luminous Life?

Chcete-li hrát Luminous Life od Playtech, vyberte si sázku a klikněte na tlačítko "Spin". Hra obsahuje 5 válců a 243 výherních linií. Symboly zahrnují barevné podvodní tvory a speciální Wild symbol, který nahrazuje jiné symboly pro vytvoření výherních kombinací. Symbol "Free Spins" aktivuje bonusovou hru s volnými otočkami. Přehled výplat a pravidel naleznete v sekci "Info".

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Luminous Life

Luminous-Life-uvodni

Luminous Life od Playtech je úžasně zpracovaný online automat s podmořskými motivy, který nabízí nádhernou grafiku a pohlcující herní zážitek. Speciální funkce a bonusy udržují hráče stále ve střehu. Doporučujeme pro všechny, kdo ocení kvalitní vizuální provedení a zábavný herní mechanismus. Skvělá hra pro chvíle odpočinku!

Hrát