Legacy of the Wild - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Výherní automat Legacy of the Wild – recenze

Legacy of the Wild je napínavý online automat, který vás zavede do magického světa plného kouzel a dobrodružství. Tato hra nabízí pět válců, řady výher a jedinečnou funkci "Exploding Symbols", která přináší skvělé výhry. Zažijte kouzelnou atmosféru a objevte bohatství ukryté v srdci divočiny!

Legacy of the Wild Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 40
Počet válců 5
Počet řad 4
RTP 96 %
Min. sázka 0,4 Kč
Max. sázka 120 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil, Aplikace
Téma Fantasy
Speciální vlastnosti Respiny, Wild, Automatická hra

Ovládání a hra na slotu Legacy of the Wild

Chcete-li hrát Legacy of the Wild od Playtech, nastartujte hru kliknutím na tlačítko "Spin". Automat má 5 válců a 4 řady; výherní kombinace tvoříte shodou symbolů zleva doprava. Výhry se vyplácí za alespoň tři stejné symboly v řadě. Na přístrojích je tlačítko "Autoplay" pro nepřetržité točení a "Bet" pro nastavení sázky. Speciálními funkcemi jsou symboly Wild a bezplatné točení aktivované pomocí knih kouzel.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Legacy of the Wild

Legacy-of-the-Wild-uvodni

Hra Legacy of the Wild od Playtech je fascinující online slotový zážitek s poutavou grafikou a magickým tématem. Inovativní funkce, jako jsou padající symboly a možnost vyhrát až 25 volných zatočení, dělají z této hry jednu z nejzajímavějších možností pro milovníky automatových her.

Hrát