Street Fighter II - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Výherní automat Street Fighter II – recenze online automatu

Zažijte vzrušení s online herním automatem "Street Fighter II". Užijte si ikonické postavy, adrenalinové souboje a šanci na velké výhry. Tento automat přináší autentický zážitek z legendární bojové hry přímo na vaši obrazovku. Hrajte teď a buďte součástí akce!

Street Fighter II Informace o hře
Výrobce NetEnt
Typ Výherní automat
Počet válců 5
Počet řad 5
RTP 96 %
Min. sázka 4 Kč
Max. sázka 1 000 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Fantasy, Cestování
Speciální vlastnosti Respiny, Wild, Automatická hra

Jak se hraje slot Street Fighter II?

Hra Street Fighter II od NetEnt se hraje na 5 válcích a 5 řadách. Cílem je sbírat výherní kombinace symbolů. Speciální funkce zahrnují Wild symboly, které nahrazují ostatní symboly. Free Spins jsou aktivovány porážkou protivníka. Sázku nastavíte pomocí tlačítek "+/-". Tlačítko "Spin" roztočí válce a "Autoplay" umožňuje automatické točení bez přerušení. Všechny výhry se automaticky přidají k celkovému kreditu.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Street Fighter II

Street-Fighter-II-uvodni

Street Fighter II od NetEnt je fascinující online slotová hra, která úspěšně přináší nostalgii dobové arkádové klasiky do moderního světa hazardu. Skvělá grafika, autentické postavy a unikátní herní mechaniky činí tuto hru povinnou zastávkou pro všechny milovníky původní série.

Hrát