Enchanted Winnings - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze na pětiválcový slot Enchanted Winnings

Objevte kouzlo vítězství s online slotem "Enchanted Winnings". Tento magický automat vás zve do světa plného čarovných symbolů, nečekaných bonusů a velkých výher. Hrajte napínavé hry s úžasnou grafikou a fascinujícími zvukovými efekty, které vás udrží ve střehu. Přidejte se k nám a zažijte nezapomenutelné dobrodružství, kde vás čekají pohádkové odměny!

Enchanted Winnings Informace o hře
Výrobce Neogames
Typ Výherní automat
Počet válců 5
Počet řad 4
RTP 96 %
Min. sázka 1 Kč
Max. sázka 98 Kč
Max. výhra 499 800 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Jídlo
Speciální vlastnosti Respiny, Wild (Wild), Automatická hra, Rychlé zatočení

Jak na online slot Enchanted Winnings?

Pro hraní Enchanted Winnings od Neogames nastavte svou sázku pomocí tlačítek „+“ a „-“. Poté klikněte na tlačítko „Spin“ pro roztočení válců. Výherní kombinace vytvoříte seřazením shodných symbolů zleva doprava. Symbol "Wild" nahrazuje ostatní symboly kromě "Scatter". Tři nebo více symbolů "Scatter" spustí bonusové kolo s volnými otáčkami. Sledujte svůj zůstatek a výhry na obrazovce. Tlačítko „Max Bet“ zvýší sázku na maximum.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Enchanted Winnings

Enchanted-Winnings-uvodni

Enchanted Winnings od Neogames je skvělý online slot, který přináší magickou hratelnost s působivou grafikou a fantastickými bonusy. Hráče vtáhne do světa kouzel a tajemství, což zajišťuje zábavnou a napínavou herní zkušenost. Díky modernímu designu a skvělým výhrám je tento slot ideální volbou pro všechny fanoušky online her.

Hrát