Sword of Khans - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Online slot Sword of Khans – recenze online automatu

Sword of Khans je vzrušující online výherní automat, který vás zavede do světa mocných mongolských válečníků. Odemkněte tajemnou Sílu Chánů a objevte starodávné poklady. S úžasnou grafikou, fascinujícími bonusovými hrami a šancí na velké výhry, tento automat slibuje neuvěřitelný herní zážitek. Vydejte se na dobrodružství s mečem Chánů a získejte své bohatství!

Sword of Khans Informace o hře
Výrobce Thunderkick
Typ Výherní automat
Výherní linie 10
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 95 %
Min. sázka 2,5 Kč
Max. sázka 50 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Středověk
Speciální vlastnosti Freespiny, Wild, Automatická hra

Ovládání a hra na slotu Sword of Khans

Chcete-li hrát Sword of Khans od Thunderkick, nastavte svou sázku pomocí tlačítek „+“ a „-“. Hra má 5 válců a 10 výherních linií. Symboly musí tvořit výherní kombinace zleva doprava. Scatter symbol meče spouští roztočení zdarma a také funguje jako wild, nahrazující všechny ostatní symboly. Během bezplatných roztočení je náhodně vybrán speciální rozšiřující symbol, který pokrývá celý válec pro vyšší výhry.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Sword of Khans

Sword-of-Khans-uvodni

Hra Sword of Khans od Thunderkick nabízí epický zážitek plný dobrodružství a napětí. S fascinující grafikou a zajímavými bonusovými funkcemi vtáhne hráče do světa starověké Mongolska. Výhernost je vyvážená a možnost vysokých výher dělá tuto hru atraktivní volbou pro milovníky online automatů.

Hrát