Sky Queen - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Automat Sky Queen – recenze online slotu

Vydejte se na nebeské dobrodružství s online výherním automatem "Sky Queen". Objevte tajemství a bohatství skrytá mezi oblaky, s působivými grafikami a fascinujícími efekty. Hráči mohou očekávat vzrušující bonusy, volné otáčky a šanci na velké výhry. Zkuste své štěstí a nechte se unést kouzlem nebeské královny!

Sky Queen Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 50
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 97 %
Min. sázka 7,5 Kč
Max. sázka 225 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil, Aplikace
Téma Egypt
Speciální vlastnosti Freespiny, Wild, Scatter, Jackpot, Automatická hra

Jak se hraje automat Sky Queen?

Chcete-li hrát Sky Queen od Playtech, nejprve nastavte svou sázku pomocí tlačítek +/- na spodní liště. Poté stiskněte tlačítko Spin pro otočení válců. Hra obsahuje 5 válců a 50 výherních linií. Symboly Wild nahrazují ostatní symboly kromě Scatter a Bonus. Funkce free spins spustíte třemi nebo více symboly Scatter. Feature Fire Blaze Respin aktivujete třemi nebo více bonusovými symboly kdekoli na válcích.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Sky Queen

Sky-Queen-uvodni

Sky Queen od Playtechu nabízí hráčům fascinující zážitek s atraktivním aztéckým motivem a bohatými bonusovými funkcemi. Grafika je špičková a herní zážitky jsou velmi plynulé. Neodolatelné funkce jako roztočení zdarma a symboly wild přidávají napětí a šance na velké výhry. Ideální volba pro fanoušky online slotů hledající kvalitní zábavu.

Hrát