Retro Rush - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze a zkušenosti s hrou na automatu Retro Rush

Vydejte se na jedinečnou cestu časem s online slot hrou "Retro Rush". Tato hra nabízí zábavu ve stylu 80. let s neonovými barvami, svižnou hudbou a vzrušujícími bonusy. Prožijte adrenalinový zážitek se symboly jako jsou retro auta a futuristické město. Připravte se na retro šílenství a získejte neuvěřitelné výhry!

Retro Rush Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 30
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 96 %
Min. sázka 4,5 Kč
Max. sázka 225 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Dobrodružství
Speciální vlastnosti Wild, Scatter, Automatická hra

Ovládání a hra na automatu Retro Rush

Pro hraní online slotu Retro Rush od Playtech je třeba otočit válce tlačítkem "Spin". Sázku upravíte pomocí tlačítka "+" či "-". Výherní kombinace tvoří shodné symboly na sousedních válcích zleva doprava. Speciální symboly jako Wild a Scatter zvyšují šance na výhru. Scatter spouští free spins režim. Výsledky jsou založené na náhodných algoritmech.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Retro Rush

Retro-Rush-uvodni

Retro Rush od Playtech nabízí nostalgickou atmosféru s moderním zpracováním. Skvělý design, retro téma a bonusové funkce poskytují vzrušující herní zážitek. Výplaty jsou sice průměrné, ale hra je ideální pro ty, kteří hledají jednoduchou zábavu s poutavým vizuálem. Doporučuji milovníkům klasických arkádových her.

Hrát