Pumpkin Bonanza - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Online slot Pumpkin Bonanza – recenze online automatu

Pumpkin Bonanza je vzrušující online automat plný halloweenské zábavy! Tento hrací automat vás zavede do světa kouzelných dýní, tajemných bonusů a velkých výher. Užijte si 5 válců, skvělou grafiku a speciální funkce, které vám přinesou spoustu zábavy a šanci na bohaté odměny. Hrajte Pumpkin Bonanza ještě dnes a objevte tajemství skryté v dýňovém poli!

Pumpkin Bonanza Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 10
Počet válců 5
Počet řad 4
RTP 96 %
Min. sázka 3 Kč
Max. sázka 600 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Halloween
Speciální vlastnosti Wild, Automatická hra

Ovládání a hra na slotu Pumpkin Bonanza

Chcete-li hrát Pumpkin Bonanza od Playtech, nastavte sázku pomocí tlačítek + a -. Stiskněte tlačítko Spin pro roztočení válců. Speciální symbol Wild nahrazuje jiné symboly a vytváří výherní kombinace. Funkce Bonanza se aktivuje, když dojde k výhře zleva doprava a zprava doleva během jediného otočení. Výplaty a sázky najdete v sekci Paytable.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Pumpkin Bonanza

Pumpkin-Bonanza-uvodni

Pumpkin Bonanza od Playtech je zábavný a vizuálně přitažlivý online automat s podzimní tématikou. Hra nabízí flexibilní grafiku a výherní možnosti, zejména díky unikátní funkci Bonanza Spins. Ideální pro hráče, kteří hledají sezonní zábavu s šancí na výhru.

Hrát