Lion Gems: Hold and Win - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Výherní automat Lion Gems: Hold and Win – recenze

Online Automat Lion Gems: Hold and Win se funkčností řadí mezi moderní výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou zvířata. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Skvělý symbol Scatter, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 8 otočení zdarma. 30 výherních linií na pěti válcích a čtyřech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1 až do 100 Kč. Zobrazí-li se 6x symbol Diamant na herním poli, získáváte 3 zatočení zdarma.

Lion Gems: Hold and Win Informace o hře
Výrobce Playson
Typ Výherní automat
Výherní linie 30
Počet válců 5
Počet řad 4
RTP 96 %
Min. sázka 1 Kč
Max. sázka 100 Kč
Max. výhra 350 400 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Zvířata
Speciální vlastnosti Freespiny, Wild, Automatická hra

Ovládání a hra na slotu Lion Gems: Hold and Win

Hraní na online slotu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Bonus, Wild a Scatter. Moderní online automat Lion Gems: Hold and Win nabízí sázku až 100 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. 30 výherních linií na pěti válcích a čtyřech herních řadách, to je to co nabízí online výherní automat Lion Gems: Hold and Win.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Apollo Games

    100 Free Spinů za registraci a 100% bonus za první vklad až do výše 5 000 Kč

    V internetovém casinu Apollo Games může každý nově příchozí získat 100 Free Spinů za dokončení registrace a 100% bonus až do výše 5 000 Kč za první vklad. Dále zde každý týden probíhá akce s názvem Hra týdne, díky které může každý hráč získat 3x 250 korun.

Lion Gems: Hold and Win

Lion Gems Hold and Win uvodni

Online slotová hra Lion Gems: Hold and Win od společnosti Playson je skutečnou lahůdkou pro všechny milovníky hazardních her. Ve hrách tohoto typu je hlavní prioritou grafika a herní zážitek, což Playson ve svých hrách dokonale zvládá. Navíc si můžete v této hře vyzkoušet své štěstí s funkcí "hold and win", což přidává do klasické slotové hry netradiční prvek. Design hry je navržen tak, aby uživateli připomínal safari s okouzlujícími lvy jako hlavním motivem. Celkově je Lion Gems: Hold and Win skvělou volbou pro online hazardní hry.

Hrát