Joker Legend - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Joker Legend – recenze online výherního automatu

Online slot Joker Legend s ovocnými symboly se řadí mezi moderní online automaty. V získání výhry vám může pomoci symbol JOKER, který nahrazuje všechny symboly. Hrací Automat Joker Legend má tři hrací řady a tři válce na kterých je 5 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1 a maximum je 1000 Kč.

Joker Legend Informace o hře
Výrobce Tech4bet
Typ Výherní automat
Výherní linie 5
Počet válců 3
Počet řad 3
RTP 95 %
Min. sázka 1 Kč
Max. sázka 1 000 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil, Aplikace
Téma Ovoce
Speciální vlastnosti Wild (Joker), Jackpot, Automatická hra

Ovládání výherního automatu Joker Legend

K velmi vysoké výhře se na automatu Joker Legend můžete dopracovat také díky symbolu Wild. Na moderním online slotu Joker Legend si můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do 1000 Kč na jednu otočku. Výherních možností na online automatu Joker Legend je celkem 5 a to na třech válcích a třech herních řadách.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Joker Legend

Joker Legend uvodni

Joker Legend od Tech4bet je povedený online slot, který nabízí hráčům dechberoucí zážitek. Tento slot vyniká svými živými grafikami, plynulým herním prostorem a poutavými bonusovými funkcemi. Má klasický design připomínající tradiční ovocné automaty, ale zároveň přidává moderní prvky, jako je volná otočení a speciální symboly. Joker Legend je také obohacen o výjimečný zvukový doprovod, který navozuje atmosféru a autentický herní zážitek. Tato hra je určitě skvělým přírůstkem do portfolia Tech4bet a je vhodná pro hráče všech úrovní zkušeností.

Hrát