Highway Kings - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Zkušenosti s pětiválcovým slotem Highway Kings

Highway Kings je online automat plný adrenalinu a rychlosti pro všechny milovníky kamionů. S živou grafikou a realistickými zvuky motorů vás hra vtáhne do světa dálkových jízd. Vyhrajte skvělé odměny díky speciálním symbolům a bonusovým kolům. Přidejte se k nám a zažijte nezapomenutelné dobrodružství na silnici!

Highway Kings Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 9
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 97 %
Min. sázka 4,5 Kč
Max. sázka 180 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil, Aplikace
Téma Závody
Speciální vlastnosti Wild, Scatter, Automatická hra

Ovládání online slotu Highway Kings

Hráči Highway Kings kliknutím na tlačítko "Spin" roztáčí válce a snaží se vytvořit výherní kombinace zleva doprava. Symboly zahrnují auta, výfuky a pneumatiky. Stisknutím tlačítka "Lines" se nastavuje počet aktivních výherních řad a tlačítkem "Bet Per Line" výše sázky na každou řadu. Speciální symbol "Wild" nahrazuje jiné symboly, "Scatter" přináší výhry kdekoli na válcích. Kliknutím na "Max Bet" se automaticky nastaví maximální sázka.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Highway Kings

Highway-Kings-uvodni

"Highway Kings" od Playtech nabízí poutavou jízdu s vysokooktanovou grafikou a solidními výplatami. Tento online slot kombinuje klasický design s moderními prvky, což ocení jak nováčci, tak zkušení hráči. Přestože bonusové funkce jsou omezené, celkový zážitek z hraní je zábavný a dynamický.

Hrát