Fortunes of The Fox - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze a zkušenosti s hrou na automatu Fortunes of The Fox

Ponořte se do světa dobrodružství s online hracím automatem "Fortunes of The Fox"! Tato vzrušující hra vás zavede do lesa plného šancí na velké výhry. S barevnou grafikou, zajímavými bonusovými funkcemi a šancí na jackpot, "Fortunes of The Fox" nabízí nezapomenutelný herní zážitek pro všechny nadšence automatů. Vyzkoušejte své štěstí a objevte poklady ukryté v lesním prostředí!

Fortunes of The Fox Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 25
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 95 %
Min. sázka 0,2 Kč
Max. sázka 500 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil, Aplikace
Téma Zvířata, Přiroda
Speciální vlastnosti Freespiny, Wild, Automatická hra

Jak se hraje automat Fortunes of The Fox?

Pro hraní Fortunes of The Fox z dílny Playtech nastavte sázku pomocí tlačítek "Line Bet" a "Lines". Stiskněte "Spin" pro roztočení válců nebo "Autoplay" pro automatické točení. K výhře je třeba sladit alespoň tři symboly zleva doprava na aktivní výherní linii. Symboly Wild nahrazují ostatní symboly kromě Scatter. Tři a více Scatter symbolů spouštějí bonusová kola s freespiny. Výhry se zobrazí na výplatní tabulce.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Fortunes of The Fox

Fortunes-of-The-Fox-uvodni

Fortunes of The Fox od Playtech je zábavný online automat s krásnou grafikou a roztomilým tématem lišky. Hra nabízí různé bonusové funkce a atraktivní jackpoty, které hráče jistě nadchnou. Vhodné pro začátečníky i zkušené hráče, kteří hledají oddechovou a vizuálně příjemnou hru.

Hrát