Captain's Treasure - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Automat Captain's Treasure – recenze online slotu

Ponořte se do dobrodružství s online slotem "Captain's Treasure"! Tento vzrušující automat vás zavede na rozbouřené moře hledání skrytých pokladů. Barevná grafika, fascinující symboly a bohaté bonusy zajišťují zábavu a šanci na velké výhry. Připravte se na napínavou plavbu a odhalte kapitánův poklad dnes!

Captain's Treasure Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 9
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 97 %
Min. sázka 0,01 Kč
Max. sázka 45 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil, Aplikace
Téma Piráti
Speciální vlastnosti Wild, Automatická hra

Ovládání a hra na automatu Captain's Treasure

Hra Captain's Treasure od Playtech je online výherní automat s 5 válci a 9 výherními liniemi. Vyberte si sázku a počet linií, na které chcete hrát, pomocí tlačítek "+" nebo "-". Otočte válce stisknutím tlačítka "Spin". Symboly Scatter a Wild vám mohou pomoci k výhrám, přičemž symbol pokladu (Scatter) aktivuje bonusové hry. Výherní kombinace jsou počítány zleva doprava. Hodně štěstí!

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Captain's Treasure

Captain-s-Treasure-uvodni

Captain's Treasure od Playtech je fascinující online automat s pirátskou tématikou, který zaujme krásnou grafikou a bohatými bonusy. Svou jednoduchostí a zábavnými funkcemi láká jak začátečníky, tak i zkušené hráče. Určitě stojí za vyzkoušení pro všechny milovníky dobrodružství a pokladů na otevřeném moři!

Hrát