Blazing Bells - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze online slotu Blazing Bells

Zažijte vzrušující hru plnou plamenných odměn s "Blazing Bells"! Tento online slot vás vtáhne do světa žhavých symbolů a gigantických výher. S dynamickým roztočením a unikátními bonusovými koly vás čeká nezapomenutelná herní zkušenost. Odhoďte starosti a přidejte se k honbě za senzačními trofejemi na Blazing Bells!

Blazing Bells Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 46656
Počet válců 6
Počet řad 6
RTP 96 %
Min. sázka 3 Kč
Max. sázka 18 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Ovoce
Speciální vlastnosti Freespiny, Respiny, Wild, Automatická hra

Hra a ovládání online slotu Blazing Bells

Chcete-li hrát Blazing Bells, nastavte si sázku pomocí tlačítka „+/-“ a stiskněte tlačítko „Spin“. Hra má 6 válců s 46 656 způsoby výhry. Vyhrajete, pokud se na sousedních válcích objeví alespoň 3 stejné symboly zleva doprava. Speciálními symboly jsou Wild (nahrazuje jiné symboly) a Scatter (spouští Free Spins funkci). Vyhry se automaticky přičítají a zobrazuje se i aktuální zůstatek.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Blazing Bells

Blazing Bells

Blazing Bells od Playtech je online automat, který okouzlí hráče svou dynamickou grafikou a inovativními bonusovými funkcemi. Skvělý výherní potenciál a atraktivní vizuální prvky z něj činí skvělou volbu pro milovníky slotů. Hra nabízí napínavý zážitek s každým zatočením, což zaručí hodiny zábavy.

Hrát