Online automat Arcader – recenze online automatu

Vydejte se na nostalgickou cestu časem s online výherním automatem "Arcader". Tato hra inspirovaná 80. léty nabízí retro grafiku, futuristické zvuky a vzrušující bonusové funkce. Hrajte s 5 válci a 15 výherními liniemi, objevujte symboly Wild, Scatter a expandující bonusy. Připravte se na skvělou zábavu a šanci vyhrát velké výhry v této elektrizující akční hře!

Arcader Informace o hře
Výrobce Thunderkick
Typ Výherní automat
Výherní linie 15
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 96 %
Min. sázka 2 Kč
Max. sázka 500 Kč
Max. výhra 486 500 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Ovoce
Speciální vlastnosti Freespiny, Wild, Automatická hra

Ovládání a hra na slotu Arcader

Chcete-li hrát Arcader od Thunderkick, začněte nastavením sázky pomocí tlačítka "BET". Poté stiskněte "SPIN" pro start válců. Symboly Wild nahrazují všechny ostatní symboly kromě symbolů Bonus a Scatter. Tři a více Scatter spouští bezplatné otočky. Bonus symboly aktivují bonusovou hru. Výherní kombinace se tvoří zleva doprava. Aktuální výhry a zůstatek jsou zobrazeny na spodní části obrazovky.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Arcader

Arcader

Arcader od Thunderkick je zábavný online slot s retro grafikou a futuristickými zvukovými efekty. Nabízí inovativní herní mechaniky, jako jsou sticky wilds a re-spiny. Skvělá volba pro milovníky klasických arkádových her, kteří hledají svěží zážitek v moderním hávu. Doporučeno pro ty, kteří chtějí nostalgii s vysokými výhrami.

Hrát