Arcade Bomb - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Arcade Bomb – recenze online výherního automatu

Výherní automat Arcade Bomb se funkčností řadí mezi moderní online sloty, jeho hlavním symbolovým tématem je ovoce. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. 20 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 2 až do 400 Kč.

Arcade Bomb Informace o hře
Výrobce Red Tiger
Typ Výherní automat
Výherní linie 20
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 91 - 96 %
Min. sázka 2 Kč
Max. sázka 400 Kč
Max. výhra 400 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Ovoce
Speciální vlastnosti Wild, Automatická hra

Hra a ovládání výherního automatu Arcade Bomb

Nečekanou výhru může na automatu Arcade Bomb umožnit také symbol Wild. Autospin jako klasická funkce vám i u online slotu Arcade Bomb umožní využít rozpětí sázek od 2 až do 400 Kč na otočku. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 20 výherních variant.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Arcade Bomb

Arcade Bomb uvodni

Arcade Bomb od společnosti Red Tiger je srdcem retro online slot s vysokou mírou zábavy. Tento pětiválec nabízí hladkou hratelnost a barevnou grafiku inspirovanou klasickými arkádovými hrami. Volná hra a různé výbušné bonusy dodávají hře na vzrušení a věrohodnost. Možnosti výhry jsou adekvátně atraktivní a potěší jak nováčky, tak zkušené hráče hazardních her. Celkově se jedná o výborný moderní slot s nádechem nostalgie, který stojí za to vyzkoušet.

Hrát