Amazing Stars - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze pětiválcového automatu Amazing Stars

Vstupte do fascinujícího světa "Amazing Stars", kde nekonečné vesmírné dobrodružství čeká! Tento online hrací automat nabízí velkolepé výhry, poutavou grafiku a nezapomenutelný herní zážitek. Roztočte válce plné jasných hvězd a magických symbolů, a odhalte svou šanci na jackpot. Připravte se na vesmírnou zábavu, která vás odnese ke hvězdám!

Amazing Stars Informace o hře
Výrobce Novomatic
Typ Výherní automat
Výherní linie 5
Počet válců 3
Počet řad 5
RTP 92 - 94 %
Min. sázka 1 Kč
Max. sázka 500 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Ovoce
Speciální vlastnosti Wild, Scatter, Automatická hra

Ovládání online automatu Amazing Stars

Ve hře Amazing Stars od Novomatic můžete vsadit na 5 válců a 5 výherních linií. Stiskněte tlačítko "Start" pro roztočení válců. Symboly Scatter (hvězda) vyhrávají, pokud se objeví kdekoliv na válcích. Tři a více Scatterů spouští 10 volných her. Výhry můžete zdvojnásobit v "Gamble" funkci. Tlačítko "Autoplay" umožňuje automatické otáčení válců. Pro výhry a pravidla klikněte na "Paytable".

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Amazing Stars

Amazing-Stars-uvodni

Amazing Stars od Novomatic je zábavná online slot hra s tradičním ovocným designem a jednoduchým ovládáním. Barvitá grafika a napínavé bonusové funkce udrží hráče v napětí. Hra nabízí skvělé výherní příležitosti a vysokou návratnost, což z ní činí oblíbenou volbu mezi milovníky slotů. Ideální pro rychlou a zábavnou hratelnost.

Hrát