Sázková kancelář Sazka s oslavami druhých narozenin svého online casina ješte nekončí! Pro své hráče si připravila svojí vlastní hru Zelené dobrodružství, ve které účinkují Pan Zelený s Panem Červeným, a navíc k ní můžete získat bonus až 500 Kč.

Bonus od Pana Červeného a Zeleného

K vyzvednutí bonusu od Pana Červeného a Pana Zeleného stačí vlastnit ověřený účet v online casinu Sazka Hry, vložit si minimálně 200 Kč na svůj hráčský účet a připsat kód novinka, získáte tak 50% do hry až do výše 500 Kč. Abyste bonus získali, musíte hrát pouze nový výherní automat Zelené Dobrodružství od společnosti Apollo.

Zelené Dobrodružství

Zelené Dobrodružství je moderní výherní automat od společnosti Apollo s tématem ovoce. Na čtyřech válcích se třemi řadami naleznete celkem 81 výherních linií. Kromě osmi druhů klasických symbolů se v hracím poli objevují zelené symboly Wild, které nahrazují klasické symboly. Posledním druhem symbolů, které se objevují na válcích, jsou červené symboly Wild, které nahrazují klasické symboly, a navíc ještě 2x vynásobí výherní kombinaci. Tento výherní automat obsahuje Apollo jackpot!

Recenze slotu Zelené Dobrodružství

Výrobcem tohoto výherního automatu je společnost Apollo

Automaty hry zdarma

Source link

In this post:

Napsat komentář