Fortuna

Máme tu začátek nového týdne a to znamená pro hráče online casina Fortuna Vegas jediné: nové výherní automaty! Minulý týden sázková kancelář Fortuna přidala do svého internetového casina několik ovocných slotů. Tento týden ovšem potěší milovníky, kteří mají v oblibě jiná témata, například pohádky. Recenze nových slotů naleznete níže společně s odkazy na našem webu, kde naleznete i demoverzi k vyzkoušení zdarma!

Game of Luck

Pokud máte v oblibě klasické sloty s tématem Irsko, tak automat Game of Luck od výrobce EGT je pro vás jasná volba! Pětiválcové pole se třemi řadami se pyšní 20 výherními liniemi. Na válcích se zobrazuje dohromady 9 druhů symbolů, ze kterých 8 typů jsou obyčejné symboly. Devátým druhem symbolů je Wild, který pomáhá vytvářet výherní kombinace tím, že nahrazuje klasické znaky.

Jack and The Mystery Monsters

Jack and The Mystery Monsters je moderní výherní automat od společnosti Synot s tématem pohádky. Pětiválcové hrací pole se třemi řadami nabízí hráčům až 15 výherních linií. Kromě devíti druhů klasických symbolů se na válcích zastavují i symboly Wild. Tyto znaky nahrazují ty obyčejné a pomáhají tak vytvářet výherní kombinace, navíc násobí výhry. Dalšími speciálními znaky jsou Bonus a Scatter, když se na válcích zastaví tři symboly jednotlivých druhů, sázka se vynásobí podle tabulky výplat. Posledním typem symbolů je Free Spins, 3 spouští bonusovou hru s 10 volnými zatočeními.

Vigorous Knights

Zástupcem moderních slotů s pohádkovou tématikou od firmy E-Gaming je automat Vigorous Knights. Atypické pětiválcové hrací pole se čtyřmi řadami nabízí 20 výherních linií. Na válcích se zobrazuje dohromady 13 druhů symbolů, ze kterých 11 typů jsou klasické symboly. Dvanáctým druhem symbolů je Wild, který pomáhá vytvářet výherní kombinace tím, že nahrazuje obyčejné znaky. Navíc ještě násobí výherní kombinace. Posledním symbolem, který lze na válcích spatřit je symbol Bonus. Tři tyto znaky darují hráči 10 volných zatočení.

Legacy of the Wild II

Legacy of the Wild II od providera Playtech je zástupcem moderních výherních automatů s tématem báje. Hrací pole je tvořeno pěti válci se šesti řadami, ve kterých je ukryto celkem 60 výherních linií. Na válcích se zobrazuje 10 typů obyčejných symbolů společně se dvěma druhy zástupných symbolů Wild. Jen typ pouze nahrazuje klasické znaky na výherních liniích. Druhý Wild dokáže odstranit symboly nízkých výher z hracího pole během Respinu, který následuje po každé výhře.

Recenze nových slotů s hrami zdarma

Výrobci těchto automatů jsou E-Gaming, EGT a Synot

[include-page id=”include/EGT”] [include-page id=”include/Synot”] [include-page id=”include/E-Gaming”] [include-page id=”include/Playtech”]

Online casino Fortuna Vegas

[include-page id=”include/Fortuna”]

Časté dotazy ohledně sázkové kanceláře Fortuna:

❓ Je možné dokončit registraci z domova?

✅ Ano. Pokud máte účet u Air Bank, České spořitelny nebo Monety můžete celou registraci i ověření osobních údajů dokončit z pohodlí domova.

❓ Jsou v online casinu Fortuny jackpoty?

✅ Ano. Od února 2020 jsou na výherních automatech od společnosti Apollo progresivní jackpoty, od roku 2021 lze jackpoty získávat i na online slotech společnosti Adell. Nově jsou ve Fortuna Vegas jackpoty i na výherních automatech společností Synot a Tech4Bet.

❓ Musím hrát Fortuna automaty pravidelně?

⚠️ Ne. Výherní automaty u Fortuny můžete hrát kdy chcete a nejste nuceni je hrát každý den. Svůj účet můžete využívat pouze k vyzvednutí bonusů.

Chcete být pravidelně informováni o našich novinkách? Stačí vyplnit jméno společně s e-mailem a o zbytek se postaráme!

[mailpoet_form id=”2″] [rank_math_rich_snippet]
In this post:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.