Sázkové kancelář Fortuna je známá i tím, že pravidelně přidává do svého internetového casina nové sloty. Nedávno přidala opět dvě nové hry od společnosti Playtech. Jedná se o automaty Bowling Frenzy a Bombs.

Novinky ve Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna opět netroškařila, do svého online Casina přidala rovnou dvě nové hry od společnosti Playtech. Prvním novým slotem je Bowling Frenzy, který v sobě skrývá několik bonusových funkcí. Jedná se o moderní výherní automat se sportovním tématem a jak už napovídá název slotu, jde o téma bowling. V hracím poli naleznete pět válců se čtyřmi řadami, které nabízejí až 40 výherních linií. Kromě deseti druhů klasických symbolů zde naleznete i symboly Wild, který funguje jako žolík, protože nahrazuje obyčejné symboly. Slot nabízí ještě symboly Scatter, díky kterým můžete získat volná zatočení. Dále můžete spustit bonusové hry pomocí kuželek a v nich budete mít na výběr mezi 2 hody bowlingovou koulí o cash, free spiny s násobitelem výher nebo free spiny s nejlepšími výherními symboly.

Bombs

Druhou novinkou je pirátský výherní automat Bombs, který také vyvinula společnost Playtech. Jeho herní pole nabídne pět válců se sedmi řadami a 20 výherními liniemi. Kromě devíti druhů obyčejných symbolů na válcích naleznete ještě symboly WILD, které nahrazují klasické symboly. Díky dvěma lodím, které střílejí dělové koule podél hracího pole můžete získat několik multiplierů nebo dokonce free spiny. Obsahy těchto dělových koulí získáte pomocí rozbušek, které se nacházejí na válcích herního pole. Vyzkoušejte nové pecky v online Casinu sázkové kanceláře Fortuna. Přejeme vysoké výhry a skvělou zábavu.

Recenze slotů Bowling Frenzy a Bombs

Výrobcem těchto automatů je společnost Playtech

Automaty hry zdarma

Source link

In this post:

Napsat komentář