Už jste někdy navštívili les, o kterém se říká, že je kouzelný nebo že v něm jsou kouzelné víly? Pokud ne, tak teď máte největší příležitost! V online casinu Fortuna Vegas se totiž objevil nový Netent automat Wings of Riches, ve kterém hrají hlavní roli kouzelné víly. Těšit se můžete i na symbol Wild s jednou super funkcí.

Nový Netent automat ve Fortuna Vegas

Že sázková kancelář Fortuna přidává pravidelně nové výherní automaty do svého online casina Vegas ví už asi každý, ale že přidala nový automat Wings of Riches od společnosti Netent, ve kterém se toho dá vyhrát opravdu hodně jen tak někdo neví. Nejcennějšími symboly u tohoto slotu jsou samozřejmě symboly kouzelných víl, za které mohou hráči získat opravdu vysoké výhry. Dalším lákadlem je i symbol Wild, který zde prezentuje odkvetlá pampeliška, která se rozfouká na sousední symboly a vytvoří tak více výherních kombinací. Poslední super funkcí tohoto výherního automatu je bonusová hra. Po každém zatočení během funkce Free Spins se v hracím poli objeví alespoň jeden symbol Wild.

Wings of Riches

Wings of Riches je klasický výherní automat od společnosti Netent se symboly květin. V hracím poli se na pěti válcích se třemi řadami nachází dvacet výherních linií. Kromě deseti druhů obyčejných symbolů se na válcích online slotu Wings of Riches zastavují i symboly Wild, které nahrazují klasické symboly, a navíc se roztahují na sousední symboly. Posledním druhem symbolů je Scatter. Pokud získáte minimálně tři tyto symboly, obdržíte 10 volných zatočení.

Recenze slotu Wings of Riches a hra zdarma

Výrobcem tohoto automatu je společnost Netent

Automaty hry zdarma

Source link

In this post:

Napsat komentář