Česká výrobce hazardních her Kajot působí na tuzemském trhu již od roku 1996. Výherní automaty od této společnosti nalezneme v několika kamenných hernách a také ve všech licencovaných českých online casinech, ve kterých si Kajot automaty můžete zahrát zdarma bez registrace. Nejvíce se firma Kajot zaměřuje na sloty s ovocným tématem, jelikož ovocné automaty vznikly jako první na světě a jsou tak nejvyhledávanější.

Kajot
Kajot

Kajot automaty

Jak už jsme psali v odstavci výše, Kajot automaty zdarma si můžete zahrát v každém tuzemském online casinu a nemusíte u toho být ani zaregistrováni jen musíte počítat s tím, že potenciální výhry si z těchto Demo verzí Kajot automatů zdarma neodnesete. Pokud Vás ovšem hraní zdarma automatů Kajot omrzí, neváhejte si založit účet u některé z české licencované sázkové kanceláře. Pro každého nově registrovaného hráče jsou totiž připraveny zajímavé uvítací bonusy, díky kterým si přijdete na několik stovek korun a Kajot automaty budete hrát vlastně zdarma, ale odnesete si z casina reálné peníze.

Nejoblíbenější Kajot automaty

Vikings

Slot Vikings nemá sice symboly s ovocem, ale je mezi hráči tuzemských online casin také velice oblibený. Hlavně kvůli vysokým výhrám, které na tomto slotu padají celkem často.

Pětiválcové hrací pole online slotu
Vikings obsahuje 20 výherních linií. Narazit zde můžete na symboly Wild, které nahrazují
obyčejné symboly a také na symboly Scatter, díky kterým získáte 10 volných
zatočení.

9 Stars

Old schoolový výherní automat 9 Stars má hrací pole sice jen 3×3 symboly s pěti výherními liniemi, ale za to obsahuje jednu velkou specialitu. Tou je malinké políčko s hvězdičkami, které se nachází pod hracím polem. Pokud chytíte v hracím poli symbol Hvězdy, získáte tento symbol i ve spodním políčku. Když nasbíráte všech 9 různě umístěných hvězd, spustíte kolo štěstí, ve kterém si svou výhru můžete vynásobit až 400x!

Multi Vegas 81

Multi Vegas 81 je klasický ovocný slot se symboly ovoce, který hráči nabídne čtyři válce se třemi řadami a 81 výherními liniemi. Slot sice hráčům nenabídne bonusový symbol, který by daroval volná zatočení za to se pyšní symbolem Wild, který vynásobí výhru 2x, pokud se nachází ve výherní linii.

Recenze Kajot automatů s hrou zdarma

Česká společnost Kajot

Česká licencovaná casina, která nabízejí online sloty Kajot zdarma

Automaty hry zdarma

Source link

In this post: