Jednou z nejvyhledávanějších značek online slotů jsou automaty od švédské společnosti Netent. Každý nově vytvořený slot se nepodobá předešlým hrám, Netent zkrátka přijde na trh vždy s něčím novým. Tím je myšlena výborná grafika těchto moderních slotů nebo výborně propracované bonusové hry s krátkými video ukázkami na filmových nebo hudebních slotech. Díky licencím, které firma Netent vlastní si hráči mohou při hraní automatu poslechnout i své oblíbené skladby například od kapely Guns N’ Roses. Online automaty Netent si můžete zahrát v licencovaných casinech sázkových kanceláří Sazka, Tipsport, Fortuna, Chance nebo Synottip a u všech si je můžete zahrát zdarma!

Netent
Netent

Automaty Netent zdarma

Netent automaty si v každém tuzemském online casinu můžete vyzkoušet zdarma a navíc i bez registrace. Dopředu ovšem počítejte s tím, že výhry si z casina neodnesete, budete přeci hrát Demo verzi výherního automatu s fiktivními penězi. Oblíbené automaty od společnosti Netent si můžete zdarma zahrát i na našem sesterském webu, recenze na Netent automaty s hrou zdarma naleznete ve spodní části článku. Pokud Vás ovšem omrzí hraní Netent slotů zdarma a budete si chtít zahrát o skutečné peníze, neváhejte si založit účet u některé české sázkové kanceláře, protože každá nabízí nově příchozím hráčům zajímavé vstupní bonusy.

Nejoblíbenější Netent automaty

Narcos

Narcos je klasický výherní automat s gangsterkým tématem vytvořený díky stejnojmennému televiznímu seriálu, který vypráví o kolumbijském drogovém kartelu vedený světově známým narkobaronem Pablem Escobarem.

Pětiválcové hrací pole slotu Narcos nabízí
hráčům celkem až 243 výherních linií a bonusový symbol Wild a Scatter.

Gonzo’s Quest

Gonzo’s Quest je klasický výherní automat s antickými symboly. Slot je oblíbený kvůli bonusové hře, ve které hráč získá několik volných zatočení a hlavní lákadlo tohoto slotu je Respin (v tomto případě Free Fall) s navyšujícím se násobitelem po každé výhře.

Dazzle Me

Old schoolový diamantový slot s nepravidelným hracím polem, to je online slot Dazzle Me. V hracím poli nenaleznete příliš mnoho druhů klasických symbolů, tudíž je větší šance chytit “celé plátno“ a získat tak maximální možnou výhru, hlavně v bonusové hře s volnými točkami.

Recenze Netent slotů s hrou zdarma

Švédská společnost Netent

Česká licencovaná casina, která nabízejí online sloty Netent zdarma

Automaty hry zdarma

Source link

In this post: