Česká společnost Apollo se v poslední době stala jedním z nejlepších výrobců klasických a online výherních automatů v České republice. Na trhu působí od roku 2007 a na účtu má nespočet her, které jsou mezi hráči velmi oblíbené. Vývojáři Apolla věnují největší pozornost automatům s ovocnou tematikou, které jsou nejoblíbenějším tématem na světě, protože ovocné automaty byly vytvořené jako první.

Apollo automaty

Pokud chcete vyzkoušet jakýkoli automat Apollo zdarma, navštivte některou z českých sázkových kanceláří, které nabízejí automaty Apollo, protože jak jsme psali v našem předchozím článku „Automaty zdarma bez registrace“, všechny sázkové kanceláře nabízejí své online sloty zdarma k vyzkoušení.

Nejoblíbenější Apollo automaty

Zelené dobrodružství

Online slot Zelené dobrodružství naleznete pouze v casinu Sazka Hry, které si tento slot nechalo vyrobit ke druhým narozeninám casina. Moderní ovocný slot se čtyřmi válci a 81 výherními liniemi nabízí hráčům dva druhy symbolů Wild. Jeden druh pouze nahrazuje ostatní symboly a druhý dokáže i vynásobit výhru.

Bonus Joker II

Dalším velice oblíbeným Apollo slotem v tuzemských online casinech je ovocný automat Bonus Joker II. Hrací pole velikosti 3×3 nabízí 5 výherních linií a úsměv na tváři Vám zde zajisté vytvoří tři symboly Bonus, díky kterým získáte 15 volných zatočení.

Midnight Fruits 81

Midnight Fruits 81 je jeden z nejhranějších Apollo automatů, a to hlavně v online casinu Sazka Hry, protože na něm padlo nejvíce zlatých jackpotů. Jedná se o neonový ovocný automat se čtyřválcovým hracím polem, které nabízí až 81 výherních linií.

Český výrobce hazardních her Apollo

Česká licencovaná casina, která nabízejí online sloty Apollo zdarma

Automaty hry zdarma

Source link

In this post: