Valley of the Gods


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Výherní automat Valley of the Gods – recenze

Online slot Valley of the Gods se řadí mezi moderní online sloty se symboly Egypta. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami sázková kancelář Tipsportu. Automat Valley Of The Gods má pět hracích řad a pět válců na kterých je 3125 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 2 a maximum je 100 Kč. Vaše výhra se může ještě navýšit a to díky otočení zdarma, které následuje po každé výhře.

Jaké jsou parametry výherního automatu Valley of the Gods

Valley of the Gods
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 5
Minimální sázka: 2
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,20%

Koukněte se na online výherní automat Valley of the Gods


Výherní Automat Valley of the Gods pochází z dílny firmy Yggdrasil Gaming

Firmu Yggdrasil Gaming založil v roce 2013 Fredrik Elmqvist, který dříve působil ve společnosti Netent. Název společnosti se ve skandinávské mytologii označuje jako Strom světa. Vývojáři společnosti Yggdrasil Gaming jedni z nejlepších ve svém oboru a díky tomu získala společnost Yggdrasil Gaming několik ocenění a oblíbenost hráčů.

Nejlepší hry od vývojářů výherních automatů Yggdrasil Gaming:

Yggdrasil v České republice

U nás si můžete vyzkoušet hry od Yggdrasil Gaming za reálné peníze nebo dokonce zdarma v online casinu Tipsport a Chance.

Kde si zahrát automat Valley of the Gods

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Ovládání a hra na automatu Valley of the Gods

3125 výherních linií na pěti válcích a pěti herních řadách, to je to co nabízí online slot Valley of the Gods. Samozřejmě na online výherním automatu Valley of the Gods můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 2 až 100 Kč na jednu otáčku.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...
Automaty hry zdarma

Napsat komentář