Treasure Box 2


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Recenze na pětiválcový slot Treasure Box 2

Treasure Box 2 je výherní automat s ovocnými symboly, jde tématem o klasický online slot. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami casino Tipsportu a sázková kancelář Betoru. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne výherní automat Treasure Box 2. Za sázku v rozpětí od 5 až do 500 Kč nabídne až 10 výherních linií. Výhra spouští Speciální hru.

Treasure Box 2 – informace o online automatu

Treasure Box 2
Výrobce: E-Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Betor
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 500
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 94,00 – 97,00 %

Několik obrázků ze hry online automatu Treasure Box 2

Treasure Box 2
Treasure Box 2

Tento online slot je produktem společnosti E-Gaming

Kde je možné si zahrát slot Treasure Box 2

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.


Hra a ovládání výherního automatu Treasure Box 2

10 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí výherní automat Treasure Box 2. Klasický online slot Treasure Box 2 nabízí sázku až 500 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...
Automaty hry zdarma

In this post:

Napsat komentář