The Big Easy


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Recenze pětiválcového automatu The Big Easy

Online Automat The Big Easy se řadí mezi moderní výherní automaty s hudebními symboly. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online casinu Synotu. 20 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 20 až do 10000 Kč. Slot nabízí i zástupný symbol Big Easy, který nahradí jakýkoliv symbol. Symbol Scatter 3x v hracím poli znamená 4-mi násobek výše vaší sázky.

Souhrn informací o výherním automatu The Big Easy

The Big Easy
Výrobce: IGT
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 20
Maximální sázka: 10000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,16%

Několik obrázků ze hry online výherního automatu The Big Easy


Providerem tohoto online automatu je firma IGT

Kde je možné si zahrát slot The Big Easy

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Hraní online slotu The Big Easy

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 20 výherních variant. Jako každý moderní online výherní automat i The Big Easy umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 20 Kč a 10000 Kč. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu The Big Easy také díky symbolům Wild a Scatter.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...
Automaty hry zdarma

Napsat komentář