Sweet Alchemy


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Sweet Alchemy – recenze online výherního automatu

Moderní výherní automaty reprezentuje výherní slot Sweet Alchemy, který vás pobaví v tématu s pohádkovými symboly. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online casinu Tipsportu. Jde o slot s pěti válci a pěti hracími řadami, které nabízejí mnoho shlukových výherních linií. Minimální sázka je 0,1 Kč a maximum je 150 Kč. Výhra vám spustí Bonusové kolo.

Údaje online výherního automatu Sweet Alchemy

Sweet Alchemy
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 5
Minimální sázka: 0,1
Maximální sázka: 150
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,52%

Online Slot Sweet Alchemy – podívejte se na něj


Tento výherní automat je produktem společnosti Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

  • Hugo
  • Book of Dead.

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

U Které Online Sázkové Kanceláře si zahrát na slotu Sweet Alchemy

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Ovládání a hra na automatu Sweet Alchemy

Sweet Alchemy slot má pět válců a pět hracích řad, které nabízejí mnoho shlukových výherních možností. Moderní online výherní automat Sweet Alchemy nabízí sázku až 150 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...
Automaty hry zdarma

Napsat komentář