Super Reels Deluxe


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Výherní automat Super Reels Deluxe – recenze

Online výherní automat Super Reels Deluxe s ganksterskými symboly se řadí mezi old school online automaty. Tento online slot na vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport a v casinu Betor. Jde o slot s pěti válci a čtyřmi hracími řadami, které nabízejí 40 výherních linií. Minimální sázka je 5 Kč a maximum je 450 Kč. Po každé výhře se spouští Bonusové kolo. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol.

Online Výherní Automat Super Reels Deluxe a jeho údaje

Super Reels Deluxe
Výrobce: E-Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Betor
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 450
Maximální výhra: 495000
Výhernost: 94,00 – 97,00 %

Několik obrázků ze hry online výherního automatu Super Reels Deluxe

Super Reels Deluxe
Super Reels Deluxe

Pod tvorbou tohoto online slotu se podepsala firma E-Gaming

Online Automat Super Reels Deluxe, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.


Ovládání a hra na automatu Super Reels Deluxe

Pět válců v kombinaci se čtyřmi řadami poskytnou až 40 výherních možností. Super Reels Deluxe, což je old school online výherní automat s možností sázky až do výše 450 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Výhry na online výherním automatu Super Reels Deluxe vám může přinést také bonusový smybol Wild.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...
Automaty hry zdarma

In this post:

Napsat komentář