Spina Colada


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Recenze na pětiválcový slot Spina Colada

Online Automat Spina Colada se funkčností řadí mezi moderní výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou drinky. Tento automat má v nabídce casino Tipsport. Online slot Spina Colada má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 25 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 125 Kč. Za každou výhrou následuje ještě Speciální hra. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol.

Souhrn informací o online výherním automatu Spina Colada

Spina Colada
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 125
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,30%

Obrázky ze hry z online výherního automatu Spina Colada


Pod tvorbou tohoto online automatu se podepsala firma Yggdrasil Gaming

Firmu Yggdrasil Gaming založil v roce 2013 Fredrik Elmqvist, který dříve působil ve společnosti Netent. Název společnosti se ve skandinávské mytologii označuje jako Strom světa. Vývojáři společnosti Yggdrasil Gaming jedni z nejlepších ve svém oboru a díky tomu získala společnost Yggdrasil Gaming několik ocenění a oblíbenost hráčů.

Nejlepší hry od vývojářů výherních automatů Yggdrasil Gaming:

Yggdrasil v České republice

U nás si můžete vyzkoušet hry od Yggdrasil Gaming za reálné peníze nebo dokonce zdarma v online casinu Tipsport a Chance.

Ve Kterém Casinu si zahrát na slotu Spina Colada

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Hra a ovládání online slotu Spina Colada

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na výherním automatu Spina Colada poskytnou až 25 výherních variant. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online výherního automatu Spina Colada umožní nastavit rozpětí sázky 1 až 125 Kč na otočku. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Spina Colada také díky symbolu Wild.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...
Automaty hry zdarma

In this post:

Napsat komentář