Sea Hunter


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Sea Hunter – recenze online výherního automatu

Online Automat Sea Hunter se funkčností řadí mezi klasické online automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je mořský svět. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v casinu Tipsport. Slot Sea Hunter to je tři válce a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 0,05 až do 500 Kč nabízí až 5 výherních linií. Každá výhra navíc spouští Speciální hru. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly.

Online Slot Sea Hunter a jeho parametry

Sea Hunter
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 3
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,05
Maximální sázka: 500
Maximální výhra: 460000
Výhernost: 96,64%

Online Výherní Automat Sea Hunter – prohlédněte si jej


Pod tvorbou tohoto výherního automatu se podepsala firma Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

  • Hugo
  • Book of Dead.

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si můžete zatočit na výherním automatu Sea Hunter

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Jak se hraje slot Sea Hunter?

Tři válce v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 5 výherních možností. Autospin jako klasická funkce vám i u výherního automatu Sea Hunter umožní využít rozpětí sázek od 0,05 až do 500 Kč na otočku. Výhry na online slotu Sea Hunter vám může přinést také bonusový smybol Wild.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...
Automaty hry zdarma

In this post:

Napsat komentář