Reactoonz


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Recenze na sedmiválcový slot Reactoonz

Výherní automat Reactoonz s pohádkovými symboly se řadí mezi moderní online sloty. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v casinu Tipsportu. Výherní Automat Reactoonz to je sedm válců a sedm hracích řad. Za vsazenou částku v rozpětí od 0,2 až do 100 Kč nabízí až mnoho shlukových výherních linií. Výhra spouští Respin, kterým získáte otočení zdarma. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol.

Údaje online výherního automatu Reactoonz

Reactoonz
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 7
Počet herních řad: 7
Minimální sázka: 0,2
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 457030
Výhernost: 96,51%

Online Automat Reactoonz – prohlédněte si jej


Tvůrcem tohoto online výherního automatu je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

  • Hugo
  • Book of Dead.

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si můžete zahrát online automat Reactoonz

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Hra a ovládání online výherního automatu Reactoonz

Sedm hracích řad v kombinaci se sedmi válci poskytnou až mnoho shlukových výherních variant. Samozřejmě na online automatu Reactoonz můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 0,2 až 100 Kč na jednu otáčku. Překvapivé výhry může na slotu Reactoonz přinést také symbol Wild.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...
Automaty hry zdarma

Napsat komentář