Queen


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Zkušenosti s tříválcovým slotem Queen’s Day Tilt

Online slot Queen’s Day Tilt se středověkými symboly se řadí mezi klasický online sloty. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v herně Tipsportu. Tento slot se třemi válci a třemi hracími řadami nabídne nespočet výherních linií. Minimální sázka je 0,1 Kč a maximum je 100 Kč. Výhra spouští Speciální hru. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly.

Souhrn parametrů výherního automatu Queen’s Day Tilt

Queen’s Day Tilt
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 3
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,1
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,36%

Online Automat Queen’s Day Tilt – podívejte se na něj


Tento online výherní automat je produktem společnosti Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

  • Hugo
  • Book of Dead.

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si můžete zahrát online automat Queen’s Day Tilt

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Jak na výherní automat Queen’s Day Tilt?

Na online automatu Queen’s Day Tilt jsou tři válce a tři herní řady, které nabízejí až nespočet výherních kombinací. Klasický online slot Queen’s Day Tilt nabízí sázku až 100 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Queen’s Day Tilt můžete také díky symbolu Wild.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...
Automaty hry zdarma

In this post:

Napsat komentář