Penguin City


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Recenze na pětiválcový slot Penguin City

Online Automat se symboly Číny, to je moderní online automat Penguin City. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Tipsport a v casinu Chance. 243 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 2,5 až do 625 Kč. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly.

Penguin City – informace o online výherním automatu

Penguin City
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Chance
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 2,5
Maximální sázka: 625
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,19%

Online Automat Penguin City – prohlédněte si jej


Vývoj tohoto online slotu byl proveden společností Yggdrasil Gaming

Firmu Yggdrasil Gaming založil v roce 2013 Fredrik Elmqvist, který dříve působil ve společnosti Netent. Název společnosti se ve skandinávské mytologii označuje jako Strom světa. Vývojáři společnosti Yggdrasil Gaming jedni z nejlepších ve svém oboru a díky tomu získala společnost Yggdrasil Gaming několik ocenění a oblíbenost hráčů.

Nejlepší hry od vývojářů výherních automatů Yggdrasil Gaming:

Yggdrasil v České republice

U nás si můžete vyzkoušet hry od Yggdrasil Gaming za reálné peníze nebo dokonce zdarma v online casinu Tipsport a Chance.

Kde, ve kterém online casinu, si zatočíte na automatu Penguin City

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.


Jak se hraje slot Penguin City?

Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 243 výherních možností. Autospin jako klasická funkce vám i u online výherního automatu Penguin City umožní využít rozpětí sázek od 2,5 až do 625 Kč na otočku. Překvapivé výhry může na slotu Penguin City přinést také symbol Wild.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...
Automaty hry zdarma