Mystery Joker


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Recenze tříválcového automatu Mystery Joker

Online slot Mystery Joker se řadí mezi old school online automaty s ovocnými symboly. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami online sázková kancelář Tipsportu. Slot Mystery Joker má tři hrací řady a tři válce na kterých je 5 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1 a maximum je 100 Kč. Symbol Scatter 3x v hracím poli přinese 10x volné zatočení.

Souhrn parametrů online automatu Mystery Joker

Mystery Joker
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 3
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 451500
Výhernost: 96,98%

Online Slot Mystery Joker – prohlédněte si jej


Online Automat Mystery Joker pochází z dílny firmy Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

  • Hugo
  • Book of Dead.

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si můžete zahrát online automat Mystery Joker

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Ovládání a hra na automatu Mystery Joker

Mystery Joker slot má tři válce a tři hrací řady, které nabízejí 5 výherních možností. Jako každý old school online automat i Mystery Joker umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 1 Kč a 100 Kč. Zábava při hraní online slotu Mystery Joker je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol a Scatter.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...
Automaty hry zdarma

Napsat komentář