Multifruit 81


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Recenze čtyřválcového automatu Multifruit 81

Online výherní automat Multifruit 81 s ovocnými symboly se řadí mezi klasický online výherní automaty. Tento online slot na vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport. Jde o slot se čtyřmi válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 81 výherních linií. Minimální sázka je 0,1 Kč a maximum je 300 Kč. Každou výhrou se spouští Bonusové kolo. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly.

Multifruit 81 – souhrn údajů o online slotu

Multifruit 81
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 4
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,1
Maximální sázka: 300
Maximální výhra: 378000
Výhernost: 96,55%

Koukněte se na online automat Multifruit 81


Tento online automat je produktem společnosti Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

  • Hugo
  • Book of Dead.

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si můžete zatočit na online výherním automatu Multifruit 81

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Jak se hraje slot Multifruit 81?

Tři hrací řady v kombinaci se čtyřmi válci poskytnou až 81 výherních variant. Jako každý klasický výherní automat i Multifruit 81 umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 0,1 Kč a 300 Kč. K velmi vysoké výhře se na automatu Multifruit 81 můžete dopracovat také díky symbolu Wild.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...
Automaty hry zdarma

Napsat komentář