Mahjong 88


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Recenze osmiválcového automatu Mahjong 88

Online slot Mahjong 88 se řadí mezi klasické online výherní automaty s karetními symboly. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami online sázková kancelář Tipsportu. Online Automat Mahjong 88 má osm válců a osm hracích řad na kterých nabízí mnoho shlukových výherních linií. Minimální sázka je 0,1 a maximum je 100 Kč. Každou výhrou se spouští Bonusové kolo.

Informace o online automatu Mahjong 88

Mahjong 88
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 8
Počet herních řad: 8
Minimální sázka: 0,1
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,62%

Online Slot Mahjong 88 – podívejte se na něj


Pod tvorbou tohoto výherního automatu se podepsala firma Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

  • Hugo
  • Book of Dead.

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si můžete zahrát online automat Mahjong 88

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Hra a ovládání online automatu Mahjong 88

Osm hracích řad v kombinaci s osmi válci poskytnou až mnoho shlukových výherních variant. Na klasickém online výherním automatu Mahjong 88 můžete spustit auto-spin a vsadit od 0,1 Kč až do výše 100 Kč na jedno otočení.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...
Automaty hry zdarma

Napsat komentář