Juice’n’Fruits


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Recenze pětiválcového automatu Juice’n’Fruits

Výherní automat Juice’n’Fruits s ovocnými symboly se řadí mezi klasický online výherní automaty. Tento online slot na vás čeká u sázkové kanceláře SynotTip. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 1 Kč a maximum je 1000 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 10 výherních linií.

Údaje online výherního automatu Juice’n’Fruits

Juice’n’Fruits
Výrobce: Playson
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 94,98%

Několik obrázků ze hry online výherního automatu Juice’n’Fruits


Online Slot Juice’n’Fruits pochází z dílny firmy Playson

Společnost založená v roce 2011 na Maltě, její hry si mohou hráči vyzkoušet v několika evropských zemích např. ve Španělsku, Polsku či Itálii nebo v online casinech zdarma bez registrace nebo za reálné peníze.

Nejzajímavější hry od výrobce her Playson

  • Book of Gold: Double Chance
  • Legend of Cleopatra

Playson v České republice

V České republice jsou nabízeny sázkovou kanceláří Synottip, která v roce 2017 získal platnou licenci od Ministerstva financí.

Online Výherní Automat Juice’n’Fruits, kde si zahrát

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Hra a ovládání online výherního automatu Juice’n’Fruits

Na online slotu Juice’n’Fruits je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 10 výherních kombinací. Jako každý klasický online automat i Juice’n’Fruits umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 1 Kč a 1000 Kč.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...
Automaty hry zdarma

Napsat komentář