Inferno Joker


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Recenze online slotu Inferno Joker

Výherní automat Inferno Joker se řadí mezi moderní online výherní automaty s ovocnými symboly. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u sázkové kanceláře Tipsport. Online slot Inferno Joker má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 5 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 200 Kč. Výše výhry se může ještě zvýšit a to Respinem zdarma, který následuje každou výhru. Každá výhra navíc spouští Speciální hru. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly.

Inferno Joker – souhrn údajů o online automatu

Inferno Joker
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 200
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,38%

Online Automat Inferno Joker – podívejte se na něj


Online Výherní Automat Inferno Joker pochází z dílny firmy Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

  • Hugo
  • Book of Dead.

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde, u které online sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu Inferno Joker

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Ovládání online automatu Inferno Joker

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online automatu Inferno Joker poskytnou až 5 výherních variant. Na moderním online výherním automatu Inferno Joker můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do výše 200 Kč na jedno otočení. Překvapivé výhry může na slotu Inferno Joker přinést také symbol Wild.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...
Automaty hry zdarma

Napsat komentář