Imperial Opera


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Popis pětiválcového slotu Imperial Opera

Výherní automat Imperial Opera se řadí mezi klasické online sloty se symboly Číny. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online casinu Tipsportu. Online výherní automat Imperial Opera má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 20 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 200 Kč. Po výhře se můžete pustit do Speciální hry. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly.

Imperial Opera – informace o výherním automatu

Imperial Opera
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 200
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,50%

Několik obrázků ze hry online automatu Imperial Opera


Tvůrcem tohoto online slotu je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

  • Hugo
  • Book of Dead.

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si můžete zatočit na online automatu Imperial Opera

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Ovládání a hra na slotu Imperial Opera

Až 20 výherních možností nabízí online slot Imperial Opera na pěti válcích a třech herních řadách. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online automatu Imperial Opera umožní nastavit rozpětí sázky 1 až 200 Kč na otočku. K velmi vysoké výhře se na automatu Imperial Opera můžete dopracovat také díky symbolu Wild.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...
Automaty hry zdarma

Napsat komentář