Golden Caravan


Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!
Spustit hru zdarma!

Výherní automat Golden Caravan – recenze

Online výherní automat Golden Caravan se funkčností řadí mezi moderní výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je Egypt. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v online casinu Tipsport. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne výherní automat Golden Caravan. Za sázku v rozpětí od 1 až do 100 Kč nabídne až 10 výherních linií. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Skvělý symbol Velbloud vám může přinést výhru. Jestliže se v herním poli objeví minimálně 3 krát, rozjede deset Free-spinů.

Golden Caravan – informace o online automatu

Golden Caravan
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,19%

Screeny z online automatu Golden Caravan


Online Výherní Automat Golden Caravan pochází z dílny firmy Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

  • Hugo
  • Book of Dead.

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si můžete zatočit na online výherním automatu Golden Caravan

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Jak na online automat Golden Caravan?

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online výherním automatu Golden Caravan poskytnou až 10 výherních variant. Samozřejmě na online automatu Golden Caravan můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 1 až 100 Kč na jednu otáčku. Výhry na online výherním automatu Golden Caravan vám mohou přinést také bonusové smyboly Bonus a Wild.

Vaše hodnocení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...
Automaty hry zdarma

Napsat komentář